Obstarávanie

Kalendáre a diáre na rok 2019


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
354,00
Konečná suma(Bez DPH):
245,14
Zaplatené:
69.24%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30199792-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
podľa špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Diár A5 týždenný

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Formát, Hodnota / charakteristika: A5; Technické vlastnosti: Kalendárium, Hodnota / charakteristika: týždenné, jeden týždeň na dvoch stranách; Technické vlastnosti: Farba obalu, Hodnota / charakteristika: tmavomodrá; Technické vlastnosti: Potlač, Hodnota / charakteristika: bez potlače; Technické vlastnosti: Obal, Hodnota / charakteristika: Imitácia kože, hladký koženkový obal s textilnou záložkou; Technické vlastnosti: Väzba, Hodnota / charakteristika: knižná pevná; Technické vlastnosti: Vnútro, Hodnota / charakteristika: biely, resp. krémový  papier; Technické vlastnosti: Umiestnenie loga, Hodnota / charakteristika: na obale

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Diár A5 týždenný  na rok 2019 s potlačou (logo), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 15

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REPRE s.r.o. 2 294,17 20% EUR 3. December 2018 252155

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×