Obstarávanie

Akumulátory do UPS a patch káble


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
6 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 958,33
Zaplatené:
65.97%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
kus podľa technickej špecifikácie
Množstvo:
308.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Netienený kábel s PVC plášťom, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: RJ45 konektor rozmermi a prenosovými vlastnosťami spĺňajúci normu IEC 60603-7, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Umožňuje prenos všetkých vysokorýchlostných protokolov vrátane 1000BASE-T, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Zaručuje šírku prenosového pásme 100 MHz, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Nie je chránený tienením voči elektromagnetickému rušeniu, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Teplotný rozsah, Hodnota / charakteristika: -25 až + 60 ° C; Technické vlastnosti: Minimálny polomer ohybu, Hodnota / charakteristika: 22 mm; Technické vlastnosti: Priemer medených jadier, Hodnota / charakteristika: AWG 24/7; Technické vlastnosti: Materiál kontaktov, Hodnota / charakteristika: fosfor-bronzová zliatina s 50 μ zlata; Technické vlastnosti: Cykly zapojenie/rozpojenie, Hodnota / charakteristika: minimálne 750

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Metalický patch kábel UTP 5e, bezhal. 10 m alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
nanoTECH s.r.o. 3 4 750,00 20% EUR 3. December 2018 249788

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×