Obstarávanie

Rekonštrukcia, modernizácia a zvýšenie energetickej účinnosti v Zsp a DSS Trebišov.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Košický samosprávny kraj
Typ obstarávania:
Práce
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
83 527,00
Konečná suma(Bez DPH):
167 003,33
Zaplatené:
199.93%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
45000000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Neuvedené
Počet uzavretých zmlúv:
2

Opis obstarávania

Na stavebné práce v zariadení LUMEN Trebišov, s ktorými sa v pôvodnej projektovej dokumentácii nepočítalo. Po zistení nových skutočností počas realizácie stavby boli navrhnuté nové riešenia, ktoré sú pre zabezpečenie účelovosti, funkčnosti a kvalitatívnej úrovne zariadenia nevyhnutné na jednotlivých pavilónoch zariadenia. 1. Pavilón A dokončovacie úpravy ústredného kúrenia, búracie práce, oprava dažďových zvodov, sieťky na okná, interiérové úpravy malieb a podláh, 2. Pavilón B - búracie práce, oprava dažďových zvodov, kanalizácia, oprava schodiska, 3. Pavilón C - oprava dažďových zvodov, 4. Pavilón D - oprava dažďových zvodov, nad rámec stavebných úprav a na žiadosť užívateľa.

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Chemkostav, a.s. 0 100 202,00 20% EUR 18. November 2014 44462
EKOLOSERVIS, s.r.o. 0 100 202,00 20% EUR 18. November 2014 44463

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×