Obstarávanie

Farebný televízny prijímač LED a prenosný rádiomagnetofón


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a ústav na výkon väzby
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 200,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 459,72
Zaplatené:
58.56%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
32324100-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Prenosný Rádiomagnetofón:, Hodnota / charakteristika: s CD; Technické vlastnosti: Prehrávané médiá:, Hodnota / charakteristika: CD, CD-MP3, USB flash disc; Technické vlastnosti: CD mechanika:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: FM Tuner:, Hodnota / charakteristika: digitálny, 20 predvolieb; Technické vlastnosti: Displej:, Hodnota / charakteristika: LCD; Technické vlastnosti: Zvukový systém:, Hodnota / charakteristika: Stereo; Technické vlastnosti: Možnosti pripojenia:, Hodnota / charakteristika: USB port, 3,5mm slúchadlový výstup, vstup audio (3,5 mm); Technické vlastnosti: Napájanie:, Hodnota / charakteristika: sieť/batérie

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Prenosný Rádiomagnetofón, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Hudobný výkon, Jednotka: W, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Počet vstavaných reproduktorov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HENRYSO, s.r.o. 3 2 951,67 20% EUR 27. November 2018 247942

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×