Obstarávanie

Odborné prehliadky plynových zariadení rozvodov plynu a tlakových zariadení


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ekonomická univerzita v Bratislave
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
300,00
Konečná suma(Bez DPH):
207,50
Zaplatené:
69.16%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
65200000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
kpl
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Odborné prehliadky plynových zariadení  rozvodov plynu a tlakových zariadení - ročné, v zmysle vyhlášky MPSVaR č. 718/2002 Z.z. na nižšie uvedených vyhradených tlakových a plynových zariadeniach a plynových rozvodoch.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka, skúška a servis:  NTL rozvod začína prívodným potrubím DN75 následne tlakomerom 0-6kPa, posúvačom DN75, filtrom DN75, následne plynomerom Rombach v.č. 3553675 r.v 1993, potrubie DN75 sa v 3m redukuje na DN 50 a stúpa cez tri podlažia cez chráničky do podkrovnej kotolne, kde je ukončená guľovým ventilom DN50 ktorý napája dva závesné plynové kotle Buderus., Hodnota / charakteristika: 1 JV; Technické vlastnosti: 2., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka, skúška a servis:Technológia NTL plynovej kotolneSkupina: BhTyp kotolne: NTL, plynová, teplovodnátepelný príkon: 200kWKotle:K1 - Buderus Logomax GB 162, výkon 94,2 kW v.č. 0488 r.v. 2008K2 - Buderus Logomax GB 162, výkon 94,2 kW v.č. 0485 r.v. 2008Expanzná nádoba: Reflex 300lPoistný ventil : DN20PN6 1,8 barTlakomery: 0-200kPaTeplomery: 0-120°C, Hodnota / charakteristika: 1 JV; Technické vlastnosti: 3., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka, skúška a servis ohrievača vody, Hodnota / charakteristika: 1 JV; Technické vlastnosti: 4., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Odborná prehliadka, skúška a servis: Tlaková expanzná nádoba s vakom  v podkrovnej kotolniTechnické parametre:Objem 300lPrevádzková teplota dovolená: 70 °CPracovný pretlak: 1,5 barPracovný pretlak dovolený: 6batPracovné médium: voda/vzduchRok výroby: 2008, Hodnota / charakteristika: 1 JV

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet miest plnení na území SR , Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
REVIZ-DETVA s.r.o. 2 249,00 20% EUR 26. November 2018 252131

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×