Obstarávanie

Náves sklápací so sieťovou nadstavbou korby


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 307,50
Konečná suma(Bez DPH):
2 583,33
Zaplatené:
78.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
16540000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Preprava sypkého a kusového materiálu

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2.820; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1.320; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1.060; Technické vlastnosti: hmotnosť návesu, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 285; Technické vlastnosti: ložná plocha, Jednotka: m2, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,50; Technické vlastnosti: objem korby, Jednotka: m3, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1.062; Technické vlastnosti: rozchod kolies, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1.075; Technické vlastnosti: užitočný náklad, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1.000; Technické vlastnosti: priemer oka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 35; Technické vlastnosti: sklopný uhol korby, Jednotka: °, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 39; Technické vlastnosti: nadstavba korby sieťová, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 800

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Marián Šupa 2 3 100,00 20% EUR 23. November 2018 243150

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×