Obstarávanie

Kancelárske kreslá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody a Ústav na výkon väzby, Leopoldov
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 033,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 374,30
Zaplatené:
45.31%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33193120-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
10.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

na použitie v kancelárskych priestoroch-na sedenie pri počítači, pre prácu v kancelárií

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Položka č.1-Kancelárske kreslo, Hodnota / charakteristika: Kreslo pre intenzívne používanie v 24 H prevádzke. Extravysoké operadlo a opierka hlavy. Na sedáku a operadlepoužitý materiál studená pena veľmi odolná používaná vautomobilovom priemysle,; Technické vlastnosti: Položka č.1-Kancelárske kreslo, Hodnota / charakteristika: synchrónna mechanika a päťnásobnou aretáciou, možnosťvoľby hĺbky sedáku, výškovo nastaviteľné podrúčky,kolieska s gumovou obručou,; Technické vlastnosti: Položka č.1-Kancelárske kreslo, Hodnota / charakteristika: poťah s vysokou odolnosťou X-tréme, oteruvzdornosť 100000 cyklov martidale.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Položka č.1-Kancelárske kreslo-pohodlné, ergonomicky tvarované ks 20kreslo s vysokým operadlom pre opretie hlavy (napríklad 1824 Lei alebo ekvivalent )- Príloha č.1-množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Položka č.1-Kancelárske kreslo- nosnosť, Jednotka: ks, Minimum: 130, Maximum: 150, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Položka č.1-Kancelárske kreslo rozmer: celková šírka, Jednotka: cm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 64; Technické vlastnosti: Položka č.1-Kancelárske kreslo rozmer:celková výška, Jednotka: cm, Minimum: 120, Maximum: 129, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Položka č.1-Kancelárske kreslo hĺbka sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 47, Maximum: 52, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Položka č.1-Kancelárske kreslo výška sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 44, Maximum: 53, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 7 1 649,17 20% EUR 23. November 2018 250220

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×