Obstarávanie

Spotrebný materiál - uzatváracia zátka, jednorazové odsoľovacie kolóny


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
576,00
Konečná suma(Bez DPH):
291,66
Zaplatené:
50.63%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19510000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Odsoľovacie kolóny PD-10 obsahujú živicu Sephadex G-25 na rýchlu výmenu pufrov, odsoľovanie a odstraňovanie malých kontaminantov (solí, farbív, rádioaktívnych značiek) zo vzoriek pomocou gravitačného prietoku alebo centrifugácie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: kolóny PD-10 obsahujú, Hodnota / charakteristika: živicu Sephadex TM G-25 na rýchlu výmenu pufrov; Technické vlastnosti: vlastnosti, Hodnota / charakteristika: možnosť prípravy vzoriek v rozsahu 1,0 - 2,5 ml gravitačným prietokom a 1,75 - 2,5 ml centrifugáciou; odsoľujú viac vzoriek paralelne; tolerujú všetky bežne používané vodné tlmivé roztoky; Technické vlastnosti: vlastnosti, Hodnota / charakteristika: odsoľovacia kapacita: > 98% gravitačným prietokom a > 90% pri centrifugácii; pH stabilita: 2-13; Technické vlastnosti: udávaná výťažnosť, Hodnota / charakteristika: v rozsahu od 70 do > 95%; Technické vlastnosti: materiál, Hodnota / charakteristika: polypropylén; Technické vlastnosti: balenie obsahuje, Hodnota / charakteristika: 30 kolón, zásobník na vyrovnávacie, zariadenie, stojan na kolóny a 4 adaptéry na centrifugáciu

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 14,5; Technické vlastnosti: kapacita:, Jednotka: ml, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8,3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 350,00 20% EUR 21. November 2018 250203

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×