Obstarávanie

Prietokový cytometer pre klinické použitie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Šrobárov ústav detskej tuberkulózy a respiračných chorôb, n.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
83 500,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38434510-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Prietokový cytometer určený pre klinickú diagnostiku; Certifikácia CE - IVD

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Blue laser, Hodnota / charakteristika: 488nm, viac ako 45 mW, kontrolovaný softvérom; Technické vlastnosti: Red laser, Hodnota / charakteristika: 638nm, viac ako 45 mW, kontrolovaný softvérom; Technické vlastnosti: Konfigurácia detektorov, Hodnota / charakteristika: 7 - modrý laser  + 1 -  červený laser; Technické vlastnosti: Detektorové fluorescenčné filtre, Hodnota / charakteristika: 525/40, 575/30, 614/20, 675/20, 695/20, 755LP, 660/20; Technické vlastnosti: Užívateľsky ľahko vymeniteľné filtre, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Dynamický rozsah akvizície dát, Hodnota / charakteristika: 20 bit; Technické vlastnosti: Rozlíšenie prístroja v plnej škále, Hodnota / charakteristika: 1 048 576 kanálov v plnej škále; Technické vlastnosti: Rýchlosť akvizície, Hodnota / charakteristika: minimálne 25000 udalostí za sekundu; Technické vlastnosti: Podávač na skúmavky, Hodnota / charakteristika: pre viac ako 30 skúmaviek, individuálne miešanie vzorky pred meraním; Technické vlastnosti: Identifikácia vzorky čiarovým kódom, Hodnota / charakteristika: trojnásobná identifikácia: podávač,  pozícia, skúmavka; Technické vlastnosti: Mŕtvy objem vzorky v skúmavke, Hodnota / charakteristika: pod 3 mikrolitre; Technické vlastnosti: Možnosť budúcej konfigurácie na vyššiu verziu s certifikátom CE-IVD, Hodnota / charakteristika: 2 lasery - 8 fluor. detektorov (5+3), alebo 3 lasery -10 fluor. detektorov (5+3+2); Technické vlastnosti: Návod na použitie v slovenskom jazyku, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Súčasťou prístroja musí byť kompletný počítač a farebná tlačiareň, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo - nový kompletný prístroj, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: počet laserov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: počet fluorescenčných detektorov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×