Obstarávanie

Zimná pneumatika SUV 4x4 -nové


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
740,00
Konečná suma(Bez DPH):
615,83
Zaplatené:
83.22%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34351100-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
4.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zimná pneumatika

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Zimná pneumatika 4x4 SUV, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 2. Valivý odpor - úspora PHM, Hodnota / charakteristika: trieda C a lepšie (A,B); Technické vlastnosti: 3. Priľnavosť za mokra, Hodnota / charakteristika: trieda C a lepšie (A,B); Technické vlastnosti: 4. Disky z ľahkej zliatiny 6Jx16 ET43, Hodnota / charakteristika: nový

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Zimná pneumatika SUV 4x4, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4; Technické vlastnosti: 1. Rozmer pneumatik, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 225/60 R16; Technické vlastnosti: 2. Index nosnosti, Jednotka: index, Minimum: 98, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 3. Index rýchlosti, Jednotka: index, Minimum: V, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 4. Trieda hlučnosti, Jednotka: trieda, Minimum: , Maximum: 2, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 5. Rok výroby, Jednotka: rok, Minimum: 2018, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: 6. Disky z ľahkej zliatiny 6Jx16 ET, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MIKONA s.r.o. 1 739,00 20% EUR 19. November 2018 251505

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×