Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
229,00
Konečná suma(Bez DPH):
158,90
Zaplatené:
69.38%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo Ranger (alebo ekvivalent):, Hodnota / charakteristika: pohodlné čalúnené kreslo s extra vysokým operadlom chrbta a výškovo nastaviteľnými podrúčkami; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výšku-nastavenie kresla zabezpečuje kvalitný plynový piest, podrúčky aj podkríž vyrobené z tvrdeného plastu, možnosť aretácie; Technické vlastnosti: materiál čalúnenia:, Hodnota / charakteristika: kvalitná látka; Technické vlastnosti: nosnosť (kg):, Hodnota / charakteristika: 100; Technické vlastnosti: typ mechaniky:, Hodnota / charakteristika: kvalitná hojdacia mechanika; Technické vlastnosti: podrúčky:, Hodnota / charakteristika: áno - výškovo nastaviteľné; Technické vlastnosti: kolieská:, Hodnota / charakteristika: univerzálne - pre tvrdé aj mäkké podlahy; Technické vlastnosti: celková výška (cm):, Hodnota / charakteristika: 120 - 130; Technické vlastnosti: výška sedu od zeme (cm):, Hodnota / charakteristika: 47 - 57; Technické vlastnosti: hĺbka sedadla (cm):, Hodnota / charakteristika: 49; Technické vlastnosti: šírka sedadla (cm):, Hodnota / charakteristika: 51; Technické vlastnosti: výška operadla chrbta (cm):, Hodnota / charakteristika: 73

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Kancelárske kreslo Ranger (alebo ekvivalent), farba: sivá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BEBA plus s.r.o. 3 190,69 20% EUR 16. November 2018 243044

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×