Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
495,00
Konečná suma(Bez DPH):
343,75
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor podľa technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kreslo čalúnené do odolnej ekokože na sedáku aj operadle; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pevné plastové opierky rúk s mäkčenou vrstvou z ekokože; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pod sedákom se nachádza nejmodernějšia hojdacia mechanika; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výškové nastavenie pomocou plynového piestu; Technické vlastnosti: Materiál:, Hodnota / charakteristika: eko koža; Technické vlastnosti: Nosnosť (kg):, Hodnota / charakteristika: 120; Technické vlastnosti: Typ mechaniky:, Hodnota / charakteristika: hojdacia mechanika; Technické vlastnosti: Podpierky rúk:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kolesá:, Hodnota / charakteristika: na mäkké podlahy a koberce; Technické vlastnosti: Výška sedu od zeme:, Hodnota / charakteristika: 52 - 62 cm; Technické vlastnosti: Nastavenie výšky:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Šírka sedadla:, Hodnota / charakteristika: 51 cm; Technické vlastnosti: Výška operadla chrbta:, Hodnota / charakteristika: 69 cm; Technické vlastnosti: Hĺbka sedadla:, Hodnota / charakteristika: 50 cm; Technické vlastnosti: Možnosť aretácie:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Výška:, Hodnota / charakteristika: 121 - 131 cm

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Kancelárske kreslo Santiago (alebo ekvivalent) farba: čierna, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 1 412,50 20% EUR 13. November 2018 250595

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×