Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
490,00
Konečná suma(Bez DPH):
340,27
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor podľa technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: ergonomicky tvarovaná bedrová opierka, hojdacia mechanika, vysoká nosnosť; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výplň čalúnenia je z vysokohustotnej tvarovanej peny; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: ergonómia s jemne tvarovanou bedrovou opierkou; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hojdací mechanizmus s nastavením protiváhy sediaceho s aretáciou v základnej polohe; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výškové nastavenie pomocou plynového piestu v kovovom puzdre; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: opierky rúk sú kovové s povrchovou úpravou chrómovaním, horná časť čalúnená v rovnakom materiáli; Technické vlastnosti: Materiál:, Hodnota / charakteristika: látka s odolnosťou 100 000 cyklov; Technické vlastnosti: Nosnosť (kg):, Hodnota / charakteristika: 150; Technické vlastnosti: Typ mechaniky:, Hodnota / charakteristika: hojdacia mechanika; Technické vlastnosti: Podpierky rúk:, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kolesá:, Hodnota / charakteristika: univerzálne; Technické vlastnosti: celková výška (cm):, Hodnota / charakteristika: 116 - 126; Technické vlastnosti: Výška sedadla (cm):, Hodnota / charakteristika: 47 - 57; Technické vlastnosti: Hĺbka sedadla (cm):, Hodnota / charakteristika: 51; Technické vlastnosti: Šírka sedadla (cm):, Hodnota / charakteristika: 50; Technické vlastnosti: Výška operadla (cm):, Hodnota / charakteristika: 73; Technické vlastnosti: Výška područky nad sedadlom (cm):, Hodnota / charakteristika: 21

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Kancelárske kreslo Lugo Tex(alebo ekvivalent) farba: modrá, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Miroslav Šimko SIMEX 1 408,33 20% EUR 13. November 2018 251005

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×