Obstarávanie

Tlačiarenské služby 2018


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
4 154,70
Konečná suma(Bez DPH):
1 900,82
Zaplatené:
45.75%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
79800000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2000.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je tlač prezentačných brožúr (1 typ brožúry), ktoré budú určené pre potreby aktivít a prezentačných podujatí. Na predmet zákazky sa vzťahuje v zmysle bodu B. Osobitných požiadaviek na plnenie sadzba DPH vo výške 10%.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Formát brožúry, Hodnota / charakteristika: 210 mm x 297 mm zatvorený, 420 mm x 297 mm otvorený; Technické vlastnosti: Rozsah, Hodnota / charakteristika: 4 strany obálky + 54 strán vnútro (29 listov); Technické vlastnosti: Papier - obálka, Hodnota / charakteristika: obojstranne natieraný papier, min. 250 g/m2; Technické vlastnosti: Tlač a povrchová úprava obálky, Hodnota / charakteristika: 4+4 CMYK, resp. plnofarebná ofsetová alebo ekvivalentná tlač, 1+0 lesklé lamino; Technické vlastnosti: Papier - vnútro, Hodnota / charakteristika: obojstranne natieraný papier, min. 170 g/m2; Technické vlastnosti: Tlač a povrchová úprava vnútra, Hodnota / charakteristika: 4+4 CMYK; Technické vlastnosti: Väzba, Hodnota / charakteristika: V2 lepená; Technické vlastnosti: Podklady, Hodnota / charakteristika: dodá verejný obstarávateľ vo forme postskriptového PDF súboru pre stabilizovanú ofsetovú tlač (CMYK); Technické vlastnosti: Balenie, Hodnota / charakteristika: po 10 ks do priehľadnej fólie

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Brožúra, Jednotka: kus, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2000

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ultra Print, s.r.o. 5 2 090,91 10% EUR 12. November 2018 247110

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×