Obstarávanie

Laboratórny plastový materiál a kit II.


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 635,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 635,00
Zaplatené:
100.0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33694000-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1.    špičky: Expell 10 µl pipetovacie špičky s graduáciou (graduácia 2,5 µl a 10 µl), v samostojacom a samotesniacom vrecku, certifikované na neprítomnosť RNAse, DNAse, DNA a pyrogénov, kompatibilné s pipetami Biohit a Eppendorf, sypané vo vrecku po 1000 kusov; 2.    mikroskúmavky: ide o 0,2 ml mikroskúmavky na PCR reakcie RNAse/Dnase free, PCR inhibítor a endotoxín free, bezfarebné, číre a sterilné o objeme 0,2 ml PCR skúmavky s ochranným štítom a s plochým uzatvárateľným vrchnákom, tzv. flat cap vhodné do väčšiny termocyklérov.; 3.    stripy: real-time PCR biele 8 jamkové stripy o objeme 0,2 ml, bez vrchákové, typu Low-Profile 0,2 ml 8-Tube Strips Without Caps, white, kompatibilné s cyklérom BioRad; 4.    vrchnáky na stripy: optické, ploché vrchnáky pre 8 jamkové 0,2 ml stripy, ultra čisté, kompatibilné s cyklérom BioRad (Optical Flat 8-Cap Strips, for 0,2 ml tubes/plates, ultracle); 5.    štvorcové krabičky na skúmavky: polypropylenová krabička s priehľadným vrchnákom pre 0,2 ml PCR skúmavky s mriežkou 12 x 12 a alfanumerickým číslovaním po okrajoch. Vhodná do teplôt -100 °C až +121 °C. Výška 32 mm. Jedno balenie obsahuje jednu krabičku.; 6.    stojan na 1,5 ml/2 ml skúmavky: autoklávovateľný plastový stojan na skúmavky v objeme 1,5 ml a 2 ml, stojan má 80 pozícií pre vzorky. Jedno balenie obsahuje jeden stojan.; 7.    Mikroskúmavky 1,5 ml: ide o 1,5 ml centrifugačné skúmavky (eppendorf skúmavky) s graduáciou, z PP, ktoré musia byť sterilné a RNAse/Dnase free a s plochým uzatvárateľným vrchnákom, s kónickým dnom a s popisným štítkom, bezfarebné. Jedno balenie obsahuje 1000ks.; 8.    Mikroskúmavky 2 ml: ide o 2 ml centrifugačné skúmavky (eppendorf skúmavky) s graduáciou, z PP, ktoré musia byť sterilné a RNAse/Dnase free a s plochým uzatvárateľným vrchnákom, s kónickým dnom a s popisným štítkom, bezfarebné. Jedno balenie obsahuje 1000ks.; 9.    špičky: 1000 µl pipetovacie špičky sterilné s filtrom v zásobníkoch (boxoch), RNAse/Dnase free, kompatibilné s pipetami Biohit a Eppendorf. Balené 10 boxov po 100 ks špičiek.; 10.    reagenčná fľaša: sklenená fľaša reagenčná s modrým uzáverom o objeme 50 ml, priehľadná, uzáver a vylievací krúžok z PP- odolnosť do 140°C.; 11.    Benzínalkohol, resp. denaturovaný etylalkohol, 96%  vhodný na sterilizáciu laboratórnych pomôcok. Jedno balenie obsahuje 1L.; 12.    Kit na izoláciu totálnej RNA: Monarch kit zahŕňa všetky kroky od lýzy bunky, cez odstránenie gDNA až purifikáciu totálnej RNA, , obsahuje protection reagent, DNAseI, Proteinase K a kolónkz na odstránenie gDNA, efektívne purifikuje totálnu RNA, vrátane malé RNA < 200 nt, umožňuje izoláciu RNA z biologických vzoriek, krvi, cicavčích tkanív, purifikovaná RNA je vysokej kvality – A260/280 a A260/230 pomer ≥ 1,8 a je vhodná na qPCR/RT-qPCR, cDNA syntézu/RT-PCR a RNAseq, kit je validovaný na izoláciu RNA z HEK 293 buniek, HeLa buniek, NIH 3T3 buniek

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1)    10 µl graduované pipetovacie špičky, RNAse/Dnase, DNA a pyrogény free, Jednotka: bal/ 1000 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 11 balení; Technické vlastnosti: 2) PCR skúmavky 0,2 ml, s ochranným štítom a plochým vrchnákom, Jednotka: bal/1000 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 7 balení; Technické vlastnosti: 3 )Low-Profile 0,2 ml 8-Tube Strips Without Caps, white, Jednotka: bal/120 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 balenie; Technické vlastnosti: 4) Optical Flat 8-Cap Strips, for 0,2 ml tubes/plates, ultracle, Jednotka: bal/120 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 balenie; Technické vlastnosti: 5) polypropylenová krabička s priehľadným vrchnákom pre 0,2 ml PCR skúmavky s mriežkou 12 x 12 a alfanumerickým číslovaním po okrajoch, Jednotka: bal/1 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6 balení; Technické vlastnosti: 6) stojan na 1,5 ml/2 ml skúmavky, 80 pozícií, Jednotka: bal/5 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 balenie; Technické vlastnosti: 7) mikroskúmavky 1,5 ml s vrchnákom, sterilné a RNAse/Dnase free, Jednotka: bal/1000 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 balenie; Technické vlastnosti: 8) mikroskúmavky 2 ml s vrchnákom, sterilné a RNAse/Dnase free, Jednotka: bal/1000 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 balenie; Technické vlastnosti: 9) 1000 µl pipetovacie špičky sterilné s filtrom v zásobníkoch, Jednotka: bal/100 pcs./box, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2 balenia; Technické vlastnosti: 10) reagenčná fľaša o objeme 50 ml, Jednotka: bal/1 ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 balenie; Technické vlastnosti: 11) benzínalkohol, Jednotka: bal / 1 l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4 balenia; Technické vlastnosti: 12) kit na izoláciu celkovej RNA (nie ekvivalent), Jednotka: bal/ na 10 izolácií, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1 balenie

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BIOTECH s.r.o. 1 1 635,00 0% EUR 12. November 2018 250591

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×