Obstarávanie

Mikroskop so zabudovanou kamerou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 836,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 363,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38518200-1
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

1. Stabilné telo s úchytom v zadnej časti na ľahšie prenášanie mikroskopu. V zadnej časti tela úložný uzatvárací priestor pre sieťový kábel.; 2. Ľahko zameniteľné LED / halogénové 30W osvetlenie. Osvetlenie (denné svetlo) s plynulou reguláciou intenzity svetla.; 3. Zariadenie musí obsahovať kódovaný 5-násobný objektívový revolver s pamäťou pre posledne nastavenú intenzitu osvetlenia pre jednotlivé objektívy a s indikáciou práve nastavenej intenzity pre rýchlejšiu prezentáciu vzoriek bez zdržujúceho nastavovania správnej intenzity svetla.; 4. Zariadenie musí disponovať Light managerom, t.j. funkciou „Sleep módu“ (automatické zapnutie a vypnutie svetla pri nečinnosti); 5. Mikroskop musí disponovať nastaviteľným osvetlením podľa Koehlera.; 6. V tele musí byť zabudovaný „Z“ posun ovládaný – pre hrubé a jemné zaostrovanie s rozlíšením maximálne 2um, s nastaviteľnou tuhosťou pohybu a s aretáciou horného dorazu (ochrana objektívu a vzorky); 7. Zdvih v smere osy Z: aspoň 25mm (dostatok miesta na manipuláciu so vzorkou); 8. Binokulárny tubus typu Siedentopf - krídelkového typu (nie šupátkového typu) s medziočným rozstupom: 48mm – 75mm s možnosťou zdvihu (2 polohy pre zvýšenie náhľadu) a s maximálnym náklonom 25°, otočný o 360° (kvôli lepšiemu uskladneniu).; 9. Okuláre so zväčšením 10x a zorné pole aspoň 22mm. Dioptrické vyrovnanie pre obe oči v rozsahu +/- 5 dioptrií.; 10. Centrovateľný a výškovo nastaviteľný ABBE kondenzor s irisovou clonou a s numerickou apertúrou NA 0,9 / 1,25 s apertúrnou clonou a s otvorom pre šupátka (voliteľné : pre tmavé pole a fázový kontrast – rozšírené metodiky); 11. Objektívy kvality aspoň Plan Achromat:objektív 4x NA ≥ 0,1 / WD ≥ 30,5mm;objektív 10x NA ≥ 0,25 / WD ≥ 17,4mm;objektív 20x NA ≥ 0,45 / WD ≥ 0,8mm;objektív 40x NA ≥ 0,65 / WD ≥ 0,6mm;objektív 100x olejový, odpružený NA ≥ 1,25 / WD ≥ 0,16mm; 12. Zabudovaný posuvný mechanický stolček bez hrebeňového typu o rozmeroch: 185 x 145mm, s posuvným držiakom vzorky a posunom aspoň: 75mm x 50mm; 13. V tubuse mikroskopy musí byť zabudovaná 5 Mpx kamera s 5 GB zabudovanou internou pamäťou a so softvérom s možnosťou merania priamo na obrazovke, s HDMI konektorom pre priame pripojenie mikroskopu na Dataprojektor alebo iné zariadenie (TV) s HDMI vstupom.; 14. V tele mikroskopu musia byť aj aspoň 2 USB porty pre prípadné napájanie ďalšieho USB zariadenia (USB kľúč pre uloženie zosnímaných obrázkov), WiFi dongle.; 15. Zariadenie musí disponovať LAN konektorom RJ-45 (1 GB LAN) pre pripojenie zariadenia do lokálnej siete pre prenášanie obrázkov.; 16. Maximálne rozmery mikroskopu: 282 x 210 x 394mm; 17. V dodávke zariadenia musí byť proti prachový kryt.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
OPTOTEAM, s.r.o. 1 2 836,00 20% EUR 12. November 2018 250994

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×