Obstarávanie

Spotrebný materiál pre histológiu


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 258,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 048,33
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33140000-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Krycie sklá (rozmery 24x32 mm) - 2000 ks;na histologické preparáty, vysoko kvalitné krycie sklá, čistené, vhodné aj do montovacích automatov;Kvalita zodpovedajúca Typu Knittel alebo ekvivalent., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2000; Technické vlastnosti: 2. Krycie sklá (rozmery 24x40 mm) - 2000 ks; na histologické preparáty, vysoko kvalitné krycie sklá, čistené, vhodné aj do montovacích automatov; Kvalita zodpovedajúca Typu Knittel alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2000; Technické vlastnosti: 3. Krycie sklá (rozmery 24x50 mm) - 1000 ks; na histologické preparáty, vysoko kvalitné krycie sklá, čistené, vhodné aj do montovacích automatov; Kvalita zodpovedajúca Typu Knittel alebo ekvivalent., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: 4. Podložné sklá so špeciálnou povrchovou úpravou pre imunohistochémiu - 5000 ks; typ: StarFrost Advanced Adhesiv alebo ekvivalent, s povrchovou úpravou s pozitívnym nábojom;hrúbka približne 1mm, ISO 8037/1; úprava: čistené, leštené, zabrúsené, pre okamžité použitie; možnosť rôznej farby popisnej plochy., Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5000; Technické vlastnosti: 5. Podložné sklá obojstranne matované, zabrúsené, bežná kvalita - 2500 ks; Veľkosť: 26x76 mm, hrúbka 1,0 mm.; Čistené, podložní skla pre okamžité použitie, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2500; Technické vlastnosti: 6. Podložné sklá obojstranne matované, zabrúsené, vyššia kvalita - 2500 ks; Veľkosť: 26x76 mm, hrúbka 1,0 mm.; Čištěná, podložní skla pre okamžité použitie; Kvalita zodpovedajúca Typu Knittel alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2500

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BD BAMED s.r.o. 1 1 258,00 20% EUR 5. November 2018 243840

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×