Obstarávanie

Laboratórne chemikálie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 169,00
Konečná suma(Bez DPH):
974,16
Zaplatené:
83.33%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24000000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal.
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chemikálie potrebné pre potreby vedecko-výskumného projektu.; Pre zachovanie kontinuity laboratórnych experimentov v prebiehajúcom výskume a jednotnosť výsledkov je nevyhnutné používať chemikálie od uvedeného výrobcu, použitie iných chemikálií by mohlo negatívne ovplyvniť výsledky experimentov. Z uvedeného dôvodu objednávateľ nepripúšťa dodanie ekvivalentu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Granulovaný Yeast glucose chloramphenicol agar od VWR Chemicals – selektívny agar určený na počítanie kvasiniek a plesní v mlieku a mliečnych výrobkoch, zloženie: Yeast extract, Glucose, Chloramphenicol, Agar, pH po sterilizácii (pri 25°C): 6.6, veľkosť balenia 5 kg, Médium musí byť granulované z dôvodu redukcie prášenia oproti práškovým prípravkom, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: In vivo-jetPEI reagent pre univerzálne získavanie všetkých typov nukleových kyselín (DNA, sRNA, mRNA a atď) v 2-krokovom postupe, ISO 9001, v balení je 0,5 ml reagentu in vivo-jetPEI a 2010 ml 10 % roztoku glukózy, Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 1 169,00 20% EUR 5. November 2018 243839

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×