Obstarávanie

Laboratórny spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta Martin
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
605,00
Konečná suma(Bez DPH):
503,56
Zaplatené:
83.23%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19520000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
Kompletný predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Papier absorpčný Joseph, trieda 551, 350x500 mm, rovný (1 bal./ 500 ks), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 2. Kadička 25 ml, nízky tvar, s výlevkou a graduáciou, borosilikátové sklo (1 bal./ 10 ks), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 3. Pipeta jednokanálová , mechanická, UHP, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 4. Váhy presné, výukové Model SE 202, presnosť 0,01g, LCD displej, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 5. Fľaštička s kvapkátkom, 25 ml, PTFE, biela, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 6. Sklíčko hodinové, PTFE, 200 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 7. Vyťahovač magnetických miešadiel, 250 mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 8. Kryoboxy pre centrifugačné skúmavky 15 ml ( 1. bal./ 2ks), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: 9. Mikroskúmavky centrifugačné SuperClear s graduáciou a uzáverom, PP, 1,7 ml (1 bal./500 ks), Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 604,28 20% EUR 5. November 2018 244213

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×