Obstarávanie

Výroba a dodanie roll-up bannerov s potlačou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 048,00
Konečná suma(Bez DPH):
381,25
Zaplatené:
36.37%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39294100-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
20.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Uvedené predmety zákazky budú slúžiť zamestnancom objednávateľa na zvyšovanie publicity a propagáciu objednávateľa verejnosti a pri pracovných stretnutiach a informačných seminároch.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Roll-up bannery, Hodnota / charakteristika: vrátane vytvorenia grafického návrhu pre každý roll-up banner osobitne ; Technické vlastnosti: Informácie pre dodávateľa, Hodnota / charakteristika: grafické podklady pre každý roll-up banner dodá objednávateľ e-mailom. Dodávateľ ich graficky spracuje a upraví podľa pokynov objednávateľa.; Technické vlastnosti: potlač, Hodnota / charakteristika: viacfarebná; Technické vlastnosti: konštrukcia systému, Hodnota / charakteristika: roll-up je prilepený v tele mechaniky ; Technické vlastnosti: konštrukcia systému, Hodnota / charakteristika: mechanizmus pre zrolovanie

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Roll-up bannery, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: cm, Minimum: 200, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: cm, Minimum: 85, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: stojan z pevného materiálu v striebornom prevedení (celohliníkový alebo iný ekvivalent), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: pevná skladacia tyč (celohliníková alebo iný ekvivalent), Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: otočné nožičky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: hrúbka plátna, Jednotka: micr., Minimum: 190, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: potlač na roll-up bannery, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: dodaný s púzdrom/obalom/taškou na roll-up, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
BIBO DESIGN s.r.o. 7 457,50 20% EUR 2. November 2018 250523

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×