Obstarávanie

Spotrebný materiál pre molekulárne laboratórium


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Botanický ústav Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
970,00
Konečná suma(Bez DPH):
673,60
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
19520000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
zakázka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

materiál potrebný pre molekulárno biologické analýzy

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: pipetové špičky Sarstedt 70.1116, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10000; Technické vlastnosti: mikroskúmavky 2ml s vrchnáčikom Sarstedt 72.694, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5000; Technické vlastnosti: Pipety transfer (pasteur) LDPE nesterilné VWR 612-4504 alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 500; Technické vlastnosti: stojany na PCR skúmavky VWR 732-2975 alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: otočnáý stojan na pipety Eppendorf Research Plus EPPE3116000.15, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: papierové kryokrabičky potiahnuté plastom, modré 133x133x50mm VWR 479-0315 alebo ekvivalent, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 1 808,33 20% EUR 2. November 2018 252075

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×