Obstarávanie

Mobilný bazénový zdvihák


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
8 640,00
Konečná suma(Bez DPH):
0,00
Zaplatené:
0%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33193110-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Počet uzavretých zmlúv:
0

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Pojazdný vozík pre transport a spustenie imobilných klientov do bazéna.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Typ zdviháku, Hodnota / charakteristika: mobilný; Technické vlastnosti: pohon, Hodnota / charakteristika: manuálny; Technické vlastnosti: Minimálny počet spúšťacích cyklov na jedno nabitie, Hodnota / charakteristika: 80

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: dĺžka v pohotovostnej pozícii, Jednotka: cm, Minimum: 148, Maximum: 152, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: šírka v pohotovostnej pozícii, Jednotka: cm, Minimum: 58, Maximum: 62, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: výška v pohotovostnej pozícii, Jednotka: cm, Minimum: 135, Maximum: 139, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: maximálny chod ramena, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 1400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: čas spúšťania zdviháku so záťažou, Jednotka: sek, Minimum: , Maximum: 25, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: čas dvíhania zdviháku so záťažou, Jednotka: sek, Minimum: , Maximum: 18, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hĺbka ponoru sedadla, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 820, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: celková hmotnosť zariadenia, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: 155, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: batéria, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 24; Technické vlastnosti: nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 140, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×