Obstarávanie

Semaforová mobilná sústava


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
7 084,00
Konečná suma(Bez DPH):
5 195,83
Zaplatené:
73.34%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34996100-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Mobilná semaforová súprava slúžiaca k riadeniu premávky, ak je možná premávka len v jednom jazdnom pruhu zodpovedajúca príslušným legislatívnym predpisom a platným technickým normám.; Sada novovyrobených, nepoužívaných akumulátorov do mobilnej semaforovej súpravy.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Prevedenia návestidla, Hodnota / charakteristika: LED; Technické vlastnosti: Záložný zdroj, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Mobilný podstavec so skriňou pre akumulátor do 230 Ah, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Automatické znižovanie svietivosti svetiel v noci, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Ochrana proti prepólovaniu, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Programovanie návestidiel, Hodnota / charakteristika: manuálne; Technické vlastnosti: Nastavenie časového intervalu návestidiel, Hodnota / charakteristika: po 1 sekunde a po 5 sekundách

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Semaforová mobilná sústava, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Počet mobilných návestidiel v semaforovej sústave, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Priemer LED návestidiel, Jednotka: mm, Minimum: 200, Maximum: 210, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Akumulátor, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Počet akumulátorov v sade, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Napájanie z akumulátora, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 12; Technické vlastnosti: Kapacita akumulátora, Jednotka: Ah, Minimum: 100, Maximum: 180, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
HAKOM, s.r.o. 2 6 235,00 20% EUR 26. Október 2018 245151

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×