Obstarávanie

Spotrebný laboratórny materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ústav materiálového výskumu Slovenskej akadémie vied
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
500,00
Konečná suma(Bez DPH):
305,55
Zaplatené:
61.11%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24300000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 ZVO
Jednotka:
kpl
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Spotrebný laboratórny materiál

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Rukavice latex bez púdru, veľ. L, 100ks/bal., Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Rukavice latex bez púdru, veľ. M, 100ks/bal., Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Rukavice latex bez púdru, veľ. S, 100ks/bal., Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: Lyžička laboratórna na práškové materiály, dĺžka 170mm, 40x10mm, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: Etylalkohol, 96%, jemný, 1L, Jednotka: L, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 10; Technické vlastnosti: Etylalkohol, 99%, absolútny, 1L, Jednotka: L, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Mikrochem Trade, spol. s r.o. 3 366,67 20% EUR 22. Október 2018 242107

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×