Obstarávanie

Kancelárska stolička


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
131,00
Konečná suma(Bez DPH):
89,99
Zaplatené:
68.69%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

vybavenie kancelárie

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: kancelárska stolička, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: extra vysoké operadlo chrbta, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: typ čalúnenia, Hodnota / charakteristika: látkové so sieť. operadlom; Technické vlastnosti: farebné prevedenie, Hodnota / charakteristika: čierne; Technické vlastnosti: typ mechaniky, Hodnota / charakteristika: hojdacia; Technické vlastnosti: podrúčky, Hodnota / charakteristika: s opierkami; Technické vlastnosti: materiál kríža, Hodnota / charakteristika: kov s povrchovou úpravou chrómovaním; Technické vlastnosti: kolieska, Hodnota / charakteristika: pre tvrdé aj mäkké podlahy

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: kancelárska stolička, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: rozmery - výška, Jednotka: cm, Minimum: 114, Maximum: 124, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery - výška sedadla, Jednotka: cm, Minimum: 45, Maximum: 55, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery - sedák  - šírka, Jednotka: cm, Minimum: 45, Maximum: 46, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: rozmery - sedák -hĺbka, Jednotka: cm, Minimum: 45, Maximum: 46, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: nosnosť, Jednotka: kg, Minimum: 130, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ALEZA INTERIER, s.r.o. 3 107,99 20% EUR 18. Október 2018 243328

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×