Obstarávanie

Analytické sitá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Slovenská technická univerzita v Bratislave, Účelové zariadienia Študentské domovy a jedálne
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
350,00
Konečná suma(Bez DPH):
222,33
Zaplatené:
63.52%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38900000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Analytické sitá

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: materiál, Hodnota / charakteristika: Nehrdzavejúca oceľ; Technické vlastnosti: Typ sita, Hodnota / charakteristika: Drôtená tkanina; Technické vlastnosti: Tvar, Hodnota / charakteristika: Kruh

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Sada štyroch samostatných sít a spodnej misky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Veľkosť: priemer, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 200; Technické vlastnosti: Veľkosť: výška, Jednotka: mm, Minimum: 45, Maximum: 55, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Veľkosť otvorov: sito 1, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,20; Technické vlastnosti: Veľkosť otvorov: sito 2, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,40; Technické vlastnosti: Veľkosť otvorov: sito 3, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 0,71; Technické vlastnosti: Veľkosť otvorov: sito 4, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1,00

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 266,80 20% EUR 5. Október 2018 235559

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×