Obstarávanie

Stoličky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
613,00
Konečná suma(Bez DPH):
425,66
Zaplatené:
69.43%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39180000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Stoličky do laboratória

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: sedadlo, Hodnota / charakteristika: polohovateľné s náklonom 2 º dopredu; Technické vlastnosti: materiál sedadla, Hodnota / charakteristika: mäkká PU pena, čiernej farby; Technické vlastnosti: bedrová podpera nastaviteľná do hĺbky, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: čierny oceľový podstavec, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: typ nožičiek, Hodnota / charakteristika: kĺbové klzáky; Technické vlastnosti: bez kruhovej opierky chodidiel, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: čierny stĺp s plynovým výťahom s výškovým nastavením, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: stoličky do čistej časti laboratória, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: 470, Maximum: 605, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 510,80 20% EUR 1. Október 2018 235280

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×