Obstarávanie

Osobné ochranné pracovné pomôcky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
2 370,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 360,00
Zaplatené:
99.57%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
18100000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
225.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

ochrana života a zdravia, bezpečnosť zamestnanca pri práci pred rizikami

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1.1 Bunda do pása, reflexná, nepremokavá, oranžová, zateplená + lógo, Hodnota / charakteristika: pánska zateplená zimná pilotka v hi-vis prevedení s odnímateľnou kapucňou,   zosilnená časť v oblasti  ramien, náprsné vrecko na zips v kontrasnej farbe, 2 bočné lištové vrecká,; Technické vlastnosti: 1.1, Hodnota / charakteristika: 2 uzatvárateľné vnútorné vrecká, reflexný prúžok lemujúci sedlo a bočné vrecká, dekoratívne prešitie, Materiál 100% polyester 300D  mechanical stretch, TPU membrána,; Technické vlastnosti: 1.1, Hodnota / charakteristika: zateplenie a podšívka: 100% polyester; Technické vlastnosti: 2.1 Holeňová obuv zateplená s vyberateľnou zateplenou vložkou, Hodnota / charakteristika: poloholeňová, nepremokavá obuv s vyberateľnou zateplenou vložkou, gumová podrážka, zvršok z nylonu, alebo alternatívny produkt; Technické vlastnosti: 3.1 Tričko s dlhým rukávom, Hodnota / charakteristika: oranžové, materiál: 100% bavlna, 190g/m2; Technické vlastnosti: 4.1 Zateplené pracovné rukavice, Hodnota / charakteristika: rukavice z bravčovej licovky v dlani, bavlnenej tkaniny na chrbte a manžete a so zateplením; Technické vlastnosti: 5.1 Termoprádlo - spodky pánske, Hodnota / charakteristika: vysoko funkčná hrejivá a paropriepustná spodná bielizeň vhodná do extrémne náročných poveternostných podmienok. Materiál 60% polypropylén, 40 % merino vlna; Technické vlastnosti: 6.1 Pracovná obuv zateplená, Hodnota / charakteristika: bezpečnostná pracovná obuv do náročného pracovného prostredia, členková, celokožená bez oceľovej špice, zateplená, zvršok; Technické vlastnosti: 6.1, Hodnota / charakteristika: z kvalitnej hovädzej kože, PU2D, nepíšúca, odolná voči olejom, PHM, antistatická, protisklzová podošva spĺňajúca normu EN 20347

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 1. Bunda do pása, reflexná, nepremokavá, oranžová, zateplená + lógo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 17; Technické vlastnosti: 2. Holeňová obuv zateplená s vyberateľnou vložkou, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: 3. Tričko s dlhým rukávom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 80; Technické vlastnosti: 4. Zateplené pracovné rukavice, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 60; Technické vlastnosti: 5. Termoprádlo / pánske spodky/, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: 6. Pracovná obuv zateplená, Jednotka: pár, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Ing. Dušan Filimonov - ACAPO 3 2 360,00 0% EUR 3. Október 2018 235237

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×