Obstarávanie

Mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
115,00
Konečná suma(Bez DPH):
64,58
Zaplatené:
56.15%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39700000-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Nákup novej, nepoužívanej, nepoškodenej rýchlovarnej kanvice vrátane balenia, dopravy, vyloženia na konkrétne pracovisko uvedené v objednávke a všetkých nákladov potrebných na realizáciu zákazky. Rýchlovarná kovová kanvica s objemom 1,7 litra, automatickým vypnutím, ochranou proti chodu naprázdno aj prehriatiu a s filtrom proti usadzovaniu vodného kameňa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 2.1. Objem, Hodnota / charakteristika: 1,7 litra; Technické vlastnosti: 2.2. Maximálny príkon, Hodnota / charakteristika: 2100 W; Technické vlastnosti: 2.3. Materiál, Hodnota / charakteristika: kov; Technické vlastnosti: 2.4. Skrytá špirála, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 2.5. Uloženie na podstavci, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 2.6. Bezpečnostná poistka, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 2.7. Filter vodného kameňa, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: 2.8. Rozmery (Š x V x H), Hodnota / charakteristika: cca 15 x 22,1 x 23,5 cm; Technické vlastnosti: 2.9. Referenčný produkt, Hodnota / charakteristika: napr. Rýchlovarná kanvica ETA Ela 859890010; Technické vlastnosti: 2.10. V prípade, že dodávateľ ponúka tovar, ktorý je ekvivalentom uvedeného referenčného produktu, tento ekvivalent musí mať porovnateľné, resp. lepšie technické parametre., Hodnota / charakteristika:

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: 2. Rýchlovarná kanvica, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
WINTEC Slovakia s.r.o. 3 77,50 20% EUR 4. Október 2018 235122

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×