Obstarávanie

Zberné nádoby na bioodpad


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technické a záhradnícke služby mesta Michalovce
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 950,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 875,00
Zaplatené:
47.46%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34928480-6
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súpis
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Zberné nádoby na Bioodpad vhodné pre skladovanie biologicky rozložiteľného odpadu a jeho prípravu pre kompostovanie.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Objem nádoby, Hodnota / charakteristika: 240 litrov; Technické vlastnosti: Materiál, Hodnota / charakteristika: plast odolný voči UV žiareniu, antibakteriálny; Technické vlastnosti: Umiestnenie nádob, Hodnota / charakteristika: vhodná pre celoročné umiestnenie vo vonkajších priestoroch v rozmedzí teplôt -40 až +80 stupňov Celzia; Technické vlastnosti: Farba, Hodnota / charakteristika: hnedá; Technické vlastnosti: Vnútorné steny , Hodnota / charakteristika: hladký vnútorný povrch bez výčnelkov; Technické vlastnosti: Vetracie otvory v tele nádoby, Hodnota / charakteristika: bočné; Technické vlastnosti: Kolieska kontajnera, Hodnota / charakteristika: jeden pár plastových manipulačných koliesok; Technické vlastnosti: Oska, Hodnota / charakteristika: kovová, pozinkovaná; Technické vlastnosti: Kontajner spĺňa, Hodnota / charakteristika: možnosť vyprázdňovania všetkými vyklápacím zariadeniami pre nádoby typu GMT alebo kombinovanými vyklápačmi MGB+GMT; Technické vlastnosti: Záruka, Hodnota / charakteristika: 24 mesiacov; Technické vlastnosti: Kontajnery musia byť nové, Hodnota / charakteristika: zodpovedajúce norme EN 840

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Bio nádoba, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Slavka Ivanová-Štýl 5 2 250,00 20% EUR 8. Jún 2021 307105

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×