Obstarávanie

Zabezpečenie darčekového kufríka pre matky a novorodencov a jeho distribúcia vo vybraných pôrodniciach na Slovensku


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Typ obstarávania:
Služby
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
33 747,84
Konečná suma(Bez DPH):
23 325,00
Zaplatené:
69.11%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
79342321-9
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Áno
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
52080.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Predmetom zákazky je zabezpečenie distribúcie propagačného materiálu objednávateľa mamičkám po pôrode vo forme vkladu do darčekového kufríka do minimálne 90 vybraných pôrodníc a obstarávateľom určených miest v 40 mestách na v SR počas roku 2021.; Propagačný materiál (darčekový kufrík) určený na distribúciu obsahuje:; a. umiestnenie vizuálu loga a inzercie objednávateľa na vonkajšej strane obalu darčekového kufríka; b. informačný materiál vo formáte A4 zložený do DL formátu,; c. 2 x prihláška,; d. 1 x obálka C5,; e. očkovací kalendár,; f. zubný preukaz dieťaťa,; g. plagát A2 psychosomatický vývoj dieťaťa do 18 mesiacov,; h. umiestnenie komerčnej informácie objednávateľa na návratnej kartičke.; Dodávateľ do darčekového kufríka umiestni minimálne tieto predmety, ktoré môžu mať reklamný charakter:; a/ kojeneckú vodu min. 500ml,; b/ minimálne 5 ks jednorazových plienok (veľkosť 1 alebo 2),; c/ krém určený na starostlivosť o zaparenú pokožku dieťaťa a na regeneráciu pokožky,; d/ detský cumeľ do veľkosti max. 6 mesiacov s ohľadom na bezpečnosť použitých materiálov a na anatomicky správny vývin čeľusti,; e/ ovsený kúpeľ pre deti – 100% prírodné zloženie,; f/ dojčenská výživa – 100% prírodné zloženie bez pridania cukru pre dojčatá do 6. mesiacov veku,; g/ vlhčené biodegradovateľné utierky na citlivú pokožku, minimálny počet 10ks v balení.; Dodávateľ môže do kufríka pridať ďalšie predmety reklamného charakteru, ktoré musia súvisieť so zdravím matky a novorodenca najviac do 6 mesiacov veku dieťaťa. O obsahu darčekového kufríka prípadne jeho zmeny musí objednávateľa bezodkladne informovať, ktorý doplnenie musí odsúhlasiť.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Distribúcia dodaných darčekových kufríkov s požadovaným obsahom a propagačným materiálom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 52 080

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ZEBRA STUDIO s. r. o. 2 27 990,00 20% EUR 26. Február 2021 300366

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×