Obstarávanie

Hydrogelové podložky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 100,00
Konečná suma(Bez DPH):
763,88
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33141000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
podľa rozpisu položiek
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: - tenké a anatomicky tvarované podložky na pokrytie oblastí pokožky pacienta;, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - nesterilné súpravy (sety) určené na jednorázové použitie;, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - každá podložka má vstupné a výstupné spojenie, ktoré sa pripájajú k linke na dodávanie tekutín;, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - vankúšiky sú navrhnuté tak, aby voda prechádzala vo vnútorných cestách po celej svojej ploche, aby zabezpečila rovnomerný a účinný prenos tepla medzi pokožkou a vodou;, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - priľnavé podložky k pokožke pacienta pomocou biokompatibilného hydrogélového lepidla;, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - hydrogél si udržiava svoju adhéziu počas dlhších časových období. Vankúšiky je možné v prípade potreby premiestniť;, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - zadná strana každej vložky je izolovaná tak, aby minimalizovala prenos tepla do prostredia a kondenzáciu pri chladení;, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: - bez latexu., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Hydrogélové podložky musia byť kompatibilné s prístrojom Artic SUN 5000., Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: Požadované veľkosti:, Hodnota / charakteristika: ; Technické vlastnosti: 1. Hydrogélové podložky veľkosť M, Hodnota / charakteristika: 1 balenie (t.j. 4 ks); Technické vlastnosti: 2. Hydrogélové podložky veľkosť L, Hodnota / charakteristika: 1 balenie (t.j. 4 ks)

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
UNOTECH, spol. s r.o. 1 916,66 20% EUR 16. November 2020 291396

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×