Obstarávanie

Čítacie zariadenie RTG snímok - nepriama digitalizácia - veterinárny CR systém


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
21 888,00
Konečná suma(Bez DPH):
15 199,16
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
33110000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

pre zaistenie prevádzky v prípade výpadku napätia,

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: typ baterie, Hodnota / charakteristika: olovená; Technické vlastnosti: port rozhrania (s), Hodnota / charakteristika: USB; Technické vlastnosti: automatická regulácia napätia, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: inteligentná správa batérie, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: automatický autotest, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: upozornenie na zlyhanie batérie, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: ovládací panel LED, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: akustické varovanie, Hodnota / charakteristika: áno, upozornenie na nízky stav batérie, na preťaženie, na stav napojenia systému

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Záložný zdroj, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kapacita výstupného výkonu, Jednotka: VA, Minimum: 700, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Vstupné napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230; Technické vlastnosti: Výstupné napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230; Technické vlastnosti: Dĺžka prívodného káblu, Jednotka: m, Minimum: 1, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Doba nabíjania, Jednotka: hod, Minimum: , Maximum: 6, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Kapacita baterie, Jednotka: VAh, Minimum: 84, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
MEDIXRAY, s.r.o. 1 18 239,00 20% EUR 8. September 2020 285211

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×