Obstarávanie

Tlačiarenské technológie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
K - PRINT, s.r.o.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Áno
Odhadovaná suma(Bez DPH):
120 381,73
Konečná suma(Bez DPH):
99 741,66
Zaplatené:
82.85%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
30213000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
kmpl
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

software pre grafické a kancelárske práce pre vydavateľskú činnosť

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Typ technológie:, Hodnota / charakteristika: software pre grafické a kancelárske práce; Technické vlastnosti: Grafický software 1, Hodnota / charakteristika: - licencia: na podnikateľské účely, časovo neobmedzená  - podpora 4k displejov: áno  - tvorba a úprava vektorových ilustrácií, stránkový zlom: áno  - úpravu obrázkov a správa písiem: áno; Technické vlastnosti: Grafický software 1, Hodnota / charakteristika: - prevod rastrov na vektorovú grafiku: áno   - návrh webových stránok: áno   - kompatibilný Windows/Mac: áno   - jazyková verzia: slovenská/česká; Technické vlastnosti: Grafický software 2, Hodnota / charakteristika: - licencia: na podnikateľské účely, časovo neobmedzená  - tvorba a úprava dokumentov formátu PDF: áno  - správa, zabezpečenie a digitálne podpisovanie dokumentov PDF: áno; Technické vlastnosti: Grafický software 2, Hodnota / charakteristika: - export PDF dokumentov do MS Office: áno   - import dokumentov MS Office do PDF: áno   - kompatibilný Windows/Mac: áno   - jazyková verzia: slovenská/česká; Technické vlastnosti: Kancelársky software, Hodnota / charakteristika: - licencia: na podnikateľské účely, časovo neobmedzená  - textový editor: áno  - tabuľkový editor: áno; Technické vlastnosti: Kancelársky software, Hodnota / charakteristika: - e-mail klient: áno   - program na tvorbu prezentácií: áno   - kompatibilný Windows/Mac: áno   - jazyková verzia: slovenská/česká

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet kusov, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Konica Minolta Slovakia spol. s r. o. 2 119 690,00 20% EUR 4. September 2020 285040

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×