Obstarávanie

Ručné nástroje s pohonom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 075,00
Konečná suma(Bez DPH):
746,52
Zaplatené:
69.44%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42631000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
obsah objednávky podľa opisného formulára
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

AKU úhlová brúska Makita DGA504ZJ alebo ekvivalent na rýchle a pohotové  použitie v teréne bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Elektronický obmedzovač prúdu s výstražným svetlom, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Funkcia na ochranu pred opätovným zapnutím, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Ľahké uchopenie, púzdro motora s malým obvodom, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kryt kotúča, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Dodávane s akumulátorom, nabíjačkou a prepravným kufríkom, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Bočná rukoväť, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: Kľúč k uhlovej brúske, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet kusov akumulátorovej uhlovej brúsky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Voľnobežné otáčky, Jednotka: ot/min, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 8500; Technické vlastnosti: Brúsny kotúč, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 125; Technické vlastnosti: Veľkosť vretena, Jednotka: M, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: M14 x 2; Technické vlastnosti: Akumulátor, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 18; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2,5

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
SEKO Trenčín, s.r.o. 1 895,83 20% EUR 15. Júl 2020 281069

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Zoznam výsledkov obstarávaní

Pozor! Konečná suma je vypočítaná ako celková hodnota uzavretých zmlúv (po odpočítaní DPH) v rámci obstarávania. Ak nie sú správne vyplnené jednotlivé sumy, či DPH ku zmluvám vo vestníku, celková suma a aj pomer v % bude nesprávny. Všetky výpočty sú len informatívne.
Názov obstarávania Obstarávateľ Odhadovaná suma (Bez DPH) Konečná suma (Bez DPH) Zaplatené Mena Rok Typ EU fondy Počet zmlúv Úspešné

Zoznam vyhlásených obstarávaní

Názov obstarávania Obstarávateľ Suma obstarávania Suma obstarávania_hidden Mena Dátum zverejnenia Lehota na predkladanie ponúk EU fondy DT_hidden Lehota_hidden

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×