Obstarávanie

Príslušenstvo k rádiostaniciam


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky - Akvizičná agentúra
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 360,00
Konečná suma(Bez DPH):
2 330,00
Zaplatené:
69.34%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
31400000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

M9620M G2 (HR7365AAB03) alebo ekvivalent

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: chemické zloženie článkov, Hodnota / charakteristika: NiMH; Technické vlastnosti: certifikát CE, Hodnota / charakteristika: ÁNO

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: počet, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 40; Technické vlastnosti: napätie, Jednotka: V, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4,8; Technické vlastnosti: kapacita, Jednotka: mAh, Minimum: 1950, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 109; Technické vlastnosti: šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 68; Technické vlastnosti: výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 24

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
INTECO PLUS spol. s r.o. 2 2 796,00 20% EUR 9. Apríl 2020 274884

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×