Obstarávanie

Laboratórne vybavenie


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 017,00
Konečná suma(Bez DPH):
816,66
Zaplatené:
80.3%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38000000-5
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

analýza vzoriek vody

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: "centrifugačné skúmavky z popypropylénu, so závitovým uzáverom, so stupnicou objemu, s kónickým dnom, s RCF od 9000, balenie bez stojanov, objem 15 ml", Jednotka: ksl, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 6000; Technické vlastnosti: "centrifugačné skúmavky z popypropylénu, so závitovým uzáverom, so stupnicou objemu, s kónickým dnom, s RCF od 9000, balenie bez stojanov, objem 50 ml", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1000; Technické vlastnosti: "Pasteurove pipety, sklené, s krátkou špičkou a dĺžkou približne 15 cm, bez výplne", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2500; Technické vlastnosti: "Pasteurove pipety, sklené, s dlhou špičkou a dĺžkou približne 23 cm, bez výplne", Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2500; Technické vlastnosti: "2-200μl pipetovacie špičky, Low Flow Retention, balené voľne vo vrecku, vyhovujúce pre automatické pipety Eppendorf (500 ks/bal)", Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: "Kónické mikrocentrifugačné skúmavky, 1,5 mL, materiál PP, min.RCF do 20000 x g, s pevne tesniacim pripojeným uzáverom, farba – natural, transparentné, graduované, nesterilné, balené voľne vo vrecku, 500 ks/bal", Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 16; Technické vlastnosti: "Kónické mikrocentrifugačné skúmavky, 2,0 mL, materiál PP, min.RCF do 20000 x g, s pevne tesniacim pripojeným uzáverom, farba – natural, transparentné, graduované, nesterilné, balené voľne vo vrecku, 500 ks/bal", Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 4

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 980,00 20% EUR 6. Marec 2020 273583

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×