Obstarávanie

Kompresor k CNC strojom


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Stredná odborná škola, Prakovce 282
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 260,00
Konečná suma(Bez DPH):
416,66
Zaplatené:
33.06%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42123600-3
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kompresor je potrebný na dodávanie stlačeného vzduchu s predpísanými parametrami k CNC strojom v školskej dielni.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: typ kompresora, Hodnota / charakteristika: piestový, atmos perfect 3/150; Technické vlastnosti: max. pretlak, Hodnota / charakteristika: 10 bar; Technické vlastnosti: menovité otáčky motora, Hodnota / charakteristika: 1100 (1/min); Technické vlastnosti: rozmery: d x š x v, Hodnota / charakteristika: 1350 x 520 x 950 mm; Technické vlastnosti: nasávané množstvo vzduchu, Hodnota / charakteristika: 510 l/min; Technické vlastnosti: dodávané množstvo vzduchu, Hodnota / charakteristika: 408 l/min; Technické vlastnosti: príkon motora, Hodnota / charakteristika: 3 kW; Technické vlastnosti: objem tlakovej nádoby (ležatá), Hodnota / charakteristika: 150 l; Technické vlastnosti: počet a usporiadanie valcov, Hodnota / charakteristika: 3 W; Technické vlastnosti: napájacie napätie, Hodnota / charakteristika: 400 V; Technické vlastnosti: frekvencia, Hodnota / charakteristika: 50 Hz; Technické vlastnosti: výpustný kohút, Hodnota / charakteristika: G 1/2" l; Technické vlastnosti: hlučnosť, Hodnota / charakteristika: 73 dB (A); Technické vlastnosti: hmotnosť, Hodnota / charakteristika: 130 kg

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kompresor k CNC strojom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
AG NÁRADIE - AGRODEAL, s.r.o. 5 500,00 20% EUR 6. Marec 2020 273572

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×