Obstarávanie

Príslušenstvo k malému nosiču výmenných nadstavieb


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
220 000,00
Konečná suma(Bez DPH):
183 166,66
Zaplatené:
83.25%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
34300000-0
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
2.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Cestný zametač pre MULTICAR M31C 4x4 E6

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Čelný odmetací kartáč, Hodnota / charakteristika: možnosť využitia pre zimnú ja letnú údržbupohon od hydrauliky nosičaobojstranné pretáčanieprepojenie s nosičom bezodkvapovými rýchlospojkami

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Cestný zametač pre MULTICAR M31C 4x4 E6, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Rok výroby, Jednotka: rok, Minimum: 2019, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: 1 000, Maximum: 1 100, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: 2 000, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Celková dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: 700, Maximum: 800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Hmotnosť, Jednotka: kg, Minimum: 170, Maximum: 190, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Uhol natočenia, Jednotka: stupeň, Minimum: 30, Maximum: 45, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Tlak hydraulickej sústavy od nosiča, Jednotka: bar, Minimum: 200, Maximum: 250, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
UNIKONT SLOVAKIA, s.r.o. 4 219 800,00 20% EUR 27. December 2019 271723

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×