Obstarávanie

Šatňové skrinky do materskej školy


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Mesto Komárno
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
892,00
Konečná suma(Bez DPH):
618,05
Zaplatené:
69.28%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
celý predmet zákazky
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Šatňové skrinky do  materskej školy; Ak sa vo výzve na predkladanie cenovej ponuky uvádzajú údaje alebo odkazy na konkrétneho výrobcu, značky, obchodný názov, umožňuje sa dodávateľom predložiť ponuky s ekvivalentným riešením, prípadne lepších kvalitatívnych parametrov. Pod pojmom EKVIVALENT sa rozumie iná značka! Objednávateľ bude akceptovať ako ekvivalentný výrobok len tovar s ROVNAKOU alebo VYŠŠOU kvalitou - parametrami ako požadovaný výrobok.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Šatňa 4-dvierková nízka bez lavičky, Hodnota / charakteristika: Šatne sú vyrobené z 18 mm DTD dosky, ktorá má zaoblenú ABS bezpečnostnú hranu s hrúbkou 2 mm. Dvierka sú vyrobené zo 16 mm MDF dosky, sú potiahnuté farebnou fóliou a tiež majú zaoblenú hranu.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Na dvierka sa dajú frézovať vzory, na výber máte 92 motívov. Každá priehradka má dva dvojité háčiky, ktoré sú umiestnené oproti sebe.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Korpus - Javor. Súčasťou šatne je tyč na ramienko. Typ úchytu na dvierkach:  v kvalite LINE; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Rozmer: D x Š x V: 131 x 42 x 89 cm; Technické vlastnosti: Šatňa 8-dvierková vysoká bez lavičky, Hodnota / charakteristika: Šatne sú vyrobené z 18 mm DTD dosky, ktorá má zaoblenú ABS bezpečnostnú hranu s hrúbkou 2 mm. Dvierka sú vyrobené zo 16 mm MDF dosky, sú potiahnuté farebnou fóliou a tiež majú zaoblenú hranu.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Každá priehradka má dva dvojité háčiky, ktoré sú umiestnené oproti sebe.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Korpus - Javor. Súčasťou šatne je tyč na ramienko. Typ úchytu na dvierkach:  v kvalite LINE; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Všetky dvierka na skrinkách majú byť vo farbe vanilkovej a frézovania na dvierkach na základe uvedených čísiel nálepiek.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: Rozmer: D x Š x V: 131 x 42 x 165 cm; Technické vlastnosti: Nálepky, Hodnota / charakteristika: Nálepky č. 83,19,23,25,26,30,34,36,37,40,88,46,51,53,91,57,68,69,73,76

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Šatňa 4-dvierková nízka bez lavičky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Šatňa 8-dvierková vysoká bez lavičky, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Nálepky č. 83,19,23,25,26,30,34,36,37,40,88,46,51,53,91,57,68,69,73,76, Jednotka: sada, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Baribal s.r.o. 2 741,67 20% EUR 19. December 2019 271604

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×