Obstarávanie

Kôš na triedený odpad


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Národný onkologický ústav
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 760,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 375,00
Zaplatené:
78.12%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
20.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kôš na triedený odpad 90 L

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: 1. Kôš na triedený odpad 90 L, sivý/modrý, Hodnota / charakteristika: viď. príloha; Technické vlastnosti: 1. Farba koša siváŠírka (mm) 350Hĺbka (mm) 350Výška (mm) 690Objem (l) 90, Hodnota / charakteristika: vyrobené z vysoko kvalitnej ocele s povrchovou úpravou práškovým lakom, bez vnútornej plastovej nádoby, protišmyková gumová základňa koša, samolepka s označením druhu odpadu; Technické vlastnosti: 2. Farba koša siváŠírka (mm) 350Hĺbka (mm) 350Výška (mm) 690Objem (l) 90, Hodnota / charakteristika: Kôš na triedený odpad 90 L, sivý / žltý; Technické vlastnosti: 2. vyrobené z vysoko kvalitnej ocele s povrchovou úpravou práškovým lakom, bez vnútornej plastovej nádoby, protišmyková gumová základňa koša, samolepka s označením druhu odpadu, Hodnota / charakteristika: viď. príloha

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kôš na triedený odpad 90 L, sivý/modrý, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kôš na triedený odpad 90 L, sivý / žltý, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VERDI, s. r. o. 4 1 650,00 20% EUR 3. December 2019 270684

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×