Obstarávanie

Kancelárske kreslá


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
230,00
Konečná suma(Bez DPH):
124,30
Zaplatené:
54.04%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
súbor podľa technickej špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo RACING PRO ZK-010 (alebo ekvivalent):, Hodnota / charakteristika: kancelárske kreslo s jedinečným atraktívnym športovým dizajnom.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: kreslo zaistí maximálne pohodlie pri niekoľkohodinovom sedení a minimalizovala riziko bolesti chrbta a krčnej chrbtice.; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: ergonomicky tvarované; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pevné, kvalitne spracované a vy polstrované podrúčky; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: vyrobené z kvalitnej umelej kože a textilie; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hojdací mechanizmus; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pogumované kolieska; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: stabilný plastový kríž; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba: čierna; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: celková výška:  111 - 121 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: rozmer operadla: 51 x 68 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: rozmer sedadla:  51 x 51 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: výška sedadla:    48 - 58 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nosnosť:  120 kg

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo RACING PRO ZK-010 (alebo ekvivalent):, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
CODUM s.r.o. 4 149,17 20% EUR 21. November 2019 269911

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×