Obstarávanie

Laboratórny spotrebný materiál


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
448,00
Konečná suma(Bez DPH):
291,66
Zaplatené:
65.1%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
24000000-4
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
položka
Množstvo:
5.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Chemikálie a materiál nevyhnutný na izoláciu a purifikáciu proteínu.

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Amicon®Ultra-4 Centrifugal Filter Unit - Ultracel-50 regenerated cellulose membrane, 4 mL sample volume, 50 kDA cut of, volume 4 ml, 8 pack, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Amicon® Ultra-4 Centrifugal Filter Unit - Ultracel-10 regenerated cellulose membrane, 4 mL sample volume, 10 kDA cut of, 4 ml, 8 pack, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: HEPES, ≥99.5% (titration), 100 g, Jednotka: ks., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: PIPETTE TIP, BLUE F. GILSON, 250 PCS/BAG, 5000 ks/bal., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: PIPETTE TIP, YELLOW, F. GILSON, 500 PCS/B, 15000 ks/bal., Jednotka: bal., Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 350,00 20% EUR 14. November 2019 269439

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×