Obstarávanie

Interiérové vybavenie - rohová sedačka


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Hlavné mesto SR Bratislava
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 265,00
Konečná suma(Bez DPH):
877,77
Zaplatené:
69.38%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Kvalitná, moderná a celočalúnená rohová sedačka s otomanom na nožičkách s odtieňom poťahovej látky v sivej farbe s možnosťou jej výberu zo vzorkovníka.; Rohová sedačka zložená z trojkresla príp. dvojkresla a otomanu. Podrúčka na strane trojkresla príp. dvojkresla vľavo. Otoman vpravo bez podrúčky. Opierky hlavy po oboch stranách rohovej sedačky polohovateľné.; Rohová sedačka musí mať po celej ploche mäkké čalúnenie s deliacou prešívanou vrstvou, vlnitú pružinu a molitan.; Nepožaduje sa, aby rohová sedačka bola rozkladacia.; Ilustračný náhľad pohovky tvorí obrazovú prílohu č.1, rozmery pohovky sú súčasťou obrazovej prílohy č.2.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Textília poťahovej látky, Hodnota / charakteristika: Látka v zložení 97 % polyester, 3% nylon, s odolnosťou min. 90 000 cyklov Martindale, gramáž látky min. 300g/m2, požiarna odolnosť podľa EN 1021 /1-2/, svetelná odolnosť podľa UNI EN ISO 105-B02.; Technické vlastnosti: Textília poťahovej látky, Hodnota / charakteristika: Látka vysoko odolná voči oderom a opotrebovaniu s povrchovou úpravou Aquaclen na jednoduché odstraňovanie škvŕn a nečistôt.; Technické vlastnosti: Konštrukcia - kostra rohovej sedačky s otomanom, Hodnota / charakteristika: Pevný drevený masív zo smreku alebo duba.; Technické vlastnosti: Nožičky rohovej sedačky s otomanom, Hodnota / charakteristika: Pochrómovaný materiál v lesklom prípadne matnom prevedení.

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Rohová sedačka s otomanom, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Rozmer rohovej sedačky - sedacia časť, operadlo a opierka, Jednotka: m, Minimum: 2,70, Maximum: 3,00, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: Rozmer rohovej sedačky - sedacia časť, operadlo a otoman, Jednotka: m, Minimum: 1,90, Maximum: 2,10, Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NABIMEX, s.r.o. 2 1 053,33 20% EUR 7. November 2019 268780

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×