Obstarávanie

Nábytok, kancelársky nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Výskumný ústav vodného hospodárstva
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
1 165,00
Konečná suma(Bez DPH):
824,16
Zaplatené:
70.74%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
celý rozsah špecifikácie
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena bez DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Vybavenie denných miestností nábytkom

Technická špecifikácia textová

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: ČASŤ A: Rozmery (š x v x h): 40 cm x 60 cm x 70 cm / príloha 1- č. 1. Pracovný nízky uzamykatelný šuflíkový kontajner s tromi zásuvkami pod stôl v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 80 cmx110 cmx40cm / príloha 1-č. 2. Uzatvarateľná skriňa s nikou do kancelárie s dvomi policami v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 80 cm x 190 cm x 40 cm / príloha 1- č. 3. Dvojdverová skriňa do kancelárie (polovica policová, polovica bez políc s vešiakovou tyčou) v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v x h): 135 cm x 76 cm x 70 cm /  príloha 1-č. 4. Kancelársky písací stôl klasický v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kancelárska stolička otočná /  príloha 1-č. 5. Kancelárska stolička otočná, výškovo nastaviteľné kreslo s opierkami, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Rozmery (š x v xh): 150 cm x 30 cm x 55 cm / príloha 1- č. 6. Polica otvorená (2-policová) v prevedení čerešňa, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3; Technické vlastnosti: ČASŤ B: Nízka skriňa bez dvierok, 1 polica, (šxvxh) 70x76x40cm, čerešňa, pôda skrine - z laminov. drevotriesky o sile 28 mm, ABS hrana, boky a dno z laminov. drevotriesky o sile 18 mm, chrbát z HDF 3 mm, skriňa vyrobená pre vysokú záťaž, rektifikačné nohy na vyrovnanie nerovností u podlahy o 10 mm,  príloha 2, obr.1, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Nízka skriňa s dvierkami, 1 polica, (šxvxh) 70x76x40cm, čerešňa, pôda skrine - z laminov. drevotriesky o sile 28 mm, ABS hrana, boky a dno z laminov. drevotriesky o sile 18 mm, chrbát z HDF 3 mm, skriňa vyrobená pre vysokú záťaž, rektifikačné nohy na vyrovnanie nerovností u podlahy o 10 mm, príloha 2, obr.2, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: Kancelárska stolička, čierna, operadlo podopierajúce celý chrbát z priedušnej sieťoviny s bedrovou podperou; opierky rúk plastové s chróm. nosnou časťou; pevná oceľová konštrukcia; kolieska vhodné na koberec; nosnosť 120 kg, výška 110–120 cm, výška sedadla od zeme 47-60 cm, sedák 50x50 cm. príloha 2,, obr.3, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 3

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
Lucia Hucíková - ŠKOLÁĆIK MAJO 3 989,00 20% EUR 5. November 2019 268614

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×