Obstarávanie

Kancelárske kreslo


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Technická univerzita vo Zvolene - Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
190,00
Konečná suma(Bez DPH):
102,08
Zaplatené:
53.72%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Kancelárske kreslo ERICO (alebo ekvivalent):, Hodnota / charakteristika: operadlo kopíruje chrbticu, preto je kreslo ideálne na dlhé sedenie; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: opierky na ruky sú z chrómu a plastu; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: pogumované kolieska - vhodné pre plávajúcu a drevenú podlahu; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: chrómová ružica; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: opierky na ruky z plastu a chrómu; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: materiál: ekokoža (farba slonovinová)/chróm/plast; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: farba: slonovinová/chróm/čierna; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: rozmery (ŠxHxV): 61x70x119-127 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: nastaviteľná výška sedu : 49-58 cm; Technické vlastnosti: -, Hodnota / charakteristika: hĺbka sedu: 49 cm

Technická špecifikácia číselná

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
NABIMEX, s.r.o. 2 122,50 20% EUR 28. Október 2019 268329

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×