Obstarávanie

Šatňová skrinka s lavičkou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
IUVENTA
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
5 600,00
Konečná suma(Bez DPH):
3 541,66
Zaplatené:
63.24%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
ks
Množstvo:
25.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Šatňová skrinka s lavičkou

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: Farba dverí, Hodnota / charakteristika: modrá; Technické vlastnosti: Farba skeletu, Hodnota / charakteristika: svetlošedá; Technické vlastnosti: Príslušenstvo - systém zámku, Hodnota / charakteristika: madlo pre visiaci zámok - systém dier: 22,1x18,1 mm; Technické vlastnosti: Ďaľšie vlastnosti, Hodnota / charakteristika: polička na odkladanie; tyč s dvoma háčikmi na vešanie; vetracie otvory v hornej a dolnej časti; dvere s dorazom a gumovými tlmičmi

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: Počet, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 25; Technické vlastnosti: Výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1740; Technické vlastnosti: Šírka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 600; Technické vlastnosti: Hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 550; Technické vlastnosti: Celková výška, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2120; Technické vlastnosti: Celková hĺbka, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 830; Technické vlastnosti: Šírka dverí (šatňová skrinka), Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 300; Technické vlastnosti: Počet sekcií, Jednotka: sekcia, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2; Technické vlastnosti: Počet dverí, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ABAMET, s.r.o. 3 4 250,00 20% EUR 23. Október 2019 268017

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×