Obstarávanie

Nábytok


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Vojenský technický a skúšobný ústav Záhorie
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
10 361,21
Konečná suma(Bez DPH):
7 193,75
Zaplatené:
69.42%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
39000000-2
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 117 a § 110 ZVO
Jednotka:
zákazka
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Na šaty.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: otváranie dverí, Hodnota / charakteristika: krídlové; Technické vlastnosti: materiál, Hodnota / charakteristika: laminovaná drevotrieska; Technické vlastnosti: nastaviteľné nohy, Hodnota / charakteristika: áno; Technické vlastnosti: kovová výsuvná tyč na zavesenie vešiakov, Hodnota / charakteristika: áno

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: rozmery (v x š x h), Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1835x800x385; Technické vlastnosti: hrúbka vrchných dosiek, Jednotka: mm, Minimum: 28, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: hrúbka ostatných dosiek, Jednotka: mm, Minimum: 18, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: počet políc, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 5; Technické vlastnosti: nosnosť police, Jednotka: kg, Minimum: 25, Maximum: , Presná hodnota:

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
ABAMET, s.r.o. 2 8 632,50 20% EUR 22. Október 2019 267941

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×