Obstarávanie

Magnetické miešadlo s ohrevom s kovovou výhrevnou platňou


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
600,00
Konečná suma(Bez DPH):
354,16
Zaplatené:
59.02%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
42910000-8
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

Magnetické miešadlo s ohrevom s kovovou výhrevnou platňou pre potreby vedeckého výskumu.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vyhotovenie, Hodnota / charakteristika: magnetické miešadlo s ohrevom s kovovou výhrevnou platňou; Technické vlastnosti: materiál výhrevnej platne, Hodnota / charakteristika: KeraDisk® - zliatina hliníka s keramickým povrchom; Technické vlastnosti: vlastnosti, Hodnota / charakteristika: samostatné ovládanie pre nastavenie otáčok a teploty na ovládacom paneli prístroja (otočné mechanické spínače s vyznačenou stupnicou alebo digitálne nastavenie; Technické vlastnosti: vlastnosti ohrevu, Hodnota / charakteristika: ohrevná doska vybavená teplotnými čidlami, prekročenie nastavenej teploty pracovnej dosky o viac ako 50°C - automatické vypnutie ohrevu; Technické vlastnosti: špecifikáciu spĺňa napríklad, Hodnota / charakteristika: HEIDOLPH MR HeiStandard

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 1; Technické vlastnosti: priemer výhrevnej platne, Jednotka: mm, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 145; Technické vlastnosti: rozsah otáčok za jednu minútu, Jednotka: ot/min, Minimum: 100, Maximum: 1400, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: teplota nastaviteľná do, Jednotka: °C, Minimum: 300, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: presnosť regulácie teploty, Jednotka: °C, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: ± 5; Technické vlastnosti: ohrevný výkon, Jednotka: W, Minimum: 600, Maximum: 800, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: kapacita miešania napr. vody, Jednotka: l, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: napájanie, Jednotka: V/Hz, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 230/50

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 2 425,00 20% EUR 7. Október 2019 266919

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×