Obstarávanie

Mikropipety, špičky


Detaily obstarávania

Obstarávateľ:
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Rektorát
Typ obstarávania:
Tovary
EU fondy:
Nie
Odhadovaná suma(Bez DPH):
3 588,00
Konečná suma(Bez DPH):
1 423,60
Zaplatené:
39.67%
Mena:
EUR
Hlavný CPV kód:
38437000-7
Elektronická aukcia:
Neuvedené
Opcie:
Neuvedené
Rámcová dohoda:
Nie
Použitý postup:
§ 110 ZVO
Jednotka:
bal
Množstvo:
1.0
Počet uzavretých zmlúv:
1

Ponuky vyhodnotené podľa

Kritérium:
Cena s DPH

Opis obstarávania

Funkčná špecifikácia

na zabezpečenie výskumnej činnosti; Predmet plnenia bude použitý na experimentálnu prácu v laboratóriu, pričom jeho špecifikácia vyplýva z kontinuity, štatistickej opakovateľnosti a interpretácie experimentov, vyžadujúcich si špecifickosť jednotlivých komponentov odskúšaných pri tomto procese v laboratóriu objednávateľa.

Technická špecifikácia textová

Technické vlastnosti: vyhotovenie, Hodnota / charakteristika: špičky nesterilné; autoklávovateľné max.121 ° C; farba: modrá; značky pri objeme 250, 500 a 1000 μl; Technické vlastnosti: požadujeme kompatibilitu špičiek s, Hodnota / charakteristika: mikropipetami zn. Brand

Technická špecifikácia číselná

Technické vlastnosti: množstvo, Jednotka: bal, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 20; Technické vlastnosti: objem špičiek, Jednotka: µl, Minimum: 50, Maximum: 1000, Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: dĺžka, Jednotka: mm, Minimum: 70, Maximum: , Presná hodnota: ; Technické vlastnosti: obsah jedného balenia, Jednotka: ks, Minimum: , Maximum: , Presná hodnota: 2x500

Zoznam uzavretých zmlúv ku obstarávaniu

Ak je viac zmlúv ku jednému obstarávaniu platí nasledovné: V prípade, že sumy na jednotlivých zmluvách sa zhodujú navzájom a aj s celkovou sumou za obstarávanie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v čase uverejnenia ešte nevedelo presné rozdelenie súm pre jednotlivých dodávateľov, alebo sú zle vyplnené vo vestníku.
Dodávateľ Spomedzi uchádzačov Suma kontraktu DPH Mena Dátum uzavretia kontraktu Detaily
VWR International GmbH 3 1 708,33 20% EUR 2. Október 2019 266611

Zoznam dokumentov ku obstarávaniu

Všetky dokumenty sú spárované podla čísla obstarávania z portálu UVO. V prípade, že sa jedná o rozdelené obstarávanie, môžu byť zobrazené všetky súvisiace dokumenty.
Žiadne dokumenty neboli nájdené!

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania

Vyhľadávač poskytuje full-text vyhľadávanie v dokumentoch, ktoré boli priložené ku aktuálnemu obstarávaniu. Z dôvodu kolísavej kvality vstupných dokumentov za správnosť údajov strojového spracovania neručíme. V prípade rámcovej zmluvy, či rozdeleného obstarávania môže jeden dokument patriť viacerým obstarávaniam.

Vyhľadávač v dokumentoch obstarávania je prémiová funkcia dostupná pri podpore 8 a viac dolárov mesačne na portáli Patreon. V prípade, že už ste podporovateľ, prihláste sa a funkcia sa vám odomkne.

Prihlás sa cez Patreon

Podporte UVOstat pre dobrý pocit, prémiové funkcie a všetko bez reklám.

Become a patron button@2x
×